Református szakértők jártak Brüsszelben

2011. január 04., címkék: eu-elnökség 2011, európai egyházak konferenciája (cec), Háttér, rüdiger noll, európai unió

Az Európai Egyházak Konferenciája (CEC) Egyház és Társadalom Bizottsága (CEC-CSC) hagyományosan segíti azon tagegyházait, amelyek éppen betöltik az Európai Unió soros elnöki tisztét.

Meghatározó félév jön

2010. október 29., címkék: Határon túl, Háttér, rüdiger noll, európai unió, bölcskei gusztáv, ökumenikus tanács (meöt), európai egyházak konferenciája (cec)

Egyeztetett Dr. Bölcskei Gusztávval, az ökumenikus tanács képviselőivel és a Külügy vezetőivel a CEC Egyház és Társadalom Bizottságának igazgatója, Rüdiger Noll.